Na zakończenie sezonu Zawisza zmierzy się w Potulicach z Tucholanką. Niezależnie od wyniku bydgoszczanie zajmą 1. miejsce w tabeli i w przyszłym sezonie wystartują w rozgrywkach klasy okręgowej.

W jedynym ligowym meczu tych drużyn niebiesko-czarni rozgromili zespół z Tucholi wygrywając na ich terenie 7-0. Hat-trickiem popisał się Paweł Kanik. Po jednej bramce dorzucili Artur Cielasiński, Arkadiusz Nowicki, Sergiusz Kot oraz Tomasz Widomski.

STRZELCY BRAMEK W MECZU ZAWISZY Z TUCHOLANKĄ
Paweł Kanik Zawisza
3
Artur Cielasiński Zawisza
1
Arkadiusz Nowicki Zawisza
1
Sergiusz Kot Zawisza
1
Tomasz Widomski Zawisza
1

Odkąd Zawisza gra o ligowe punkty w Potulicach, nie przegrał żadnego z 21 meczów w roli gospodarza. Bydgoszczanie zdobyli w tych spotkaniach 81 bramek, stracili tylko 13.

Defensywa Zawiszy traci najmniej bramek w lidze (śr. 0,33/mecz). W 3 ostatnich meczach kończyła mecz z czystym kontem. Możliwe, że na ostatni mecz w sezonie w bramce pojawi się Jan Stypczyński, który w tym sezonie (w 2 meczach) nie wpuścił jeszcze gola w lidze.

Wewnątrz drużyny toczy się rywalizacja o miano najskuteczniejszego zawodnika. Aktualnie z 16 ligowymi bramkami prowadzi Paweł Kanik. O 2 bramki mniej zdobył Wojciech Ruczyński. Obaj zawodnicy Zawiszy raczej nie mają szans na zdobycie tytułu króla strzelców ligi. W tej klasyfikacji z 22 golami przewodzi gracz Tucholanki – Patryk Kaszczyszyn.

Tucholanka zajmuje obecnie 4. miejsce w lidze i wciąż liczy się w walce o podium. Żeby wskoczyć na 3. lokatę musi uzyskać lepszy wynik od Kamionki Kamień Krajeński (która gra w niedzielę z Victorią Niemcz). W przypadku równej liczby punktów, bilans bezpośrednich spotkań premiuje Kamionkę.