Mecz ze Startem Pruszcz był 50. ligowym spotkaniem, w którym drużynę niebiesko-czarnych poprowadził trener Jacek Łukomski. Debiutował niespełna 22 miesiące temu. W tym czasie dwukrotnie wygrał ligowe rozgrywki awansując do klasy okręgowej oraz IV ligi.

Liczba meczów: 50
Liczba zwycięstw: 42
Liczba remisów: 4
Liczba porażek: 4
Bramki: 151-27
Najwyższe zwycięstwo: 16 września 2017 z Dębem Potulice (11-2)
Najwyższa porażka: 4 maja 2019 z Pomorzaninem Serock (0-3)

2017/2018 (klasa A) 24 mecze (bilans: 20-3-1) / bramki: 80-9

# Data Przeciwnik
1. 19.08 GLKS Dobrcz GLKS Dobrcz (d) 3-0
2. 26.08 Myśliwiec Gostycyn Myśliwiec Gostycyn (w) 6-0
3. 02.09 Victoria Koronowo Victoria Koronowo (d) 1-0
4. 10.09 Victoria Niemcz Victoria Niemcz (w) 7-0
5. 16.09 Dąb Potulice Dąb Potulice (d) 11-2
6. 23.09 Rawys Raciąż Rawys Raciąż (w) 0-1
7. 30.09 Kamionka Kamień Krajeński Kamionka Kamień Krajeński (d) 3-1
8. 07.10 Tartak Wudzyn Tartak Wudzyn (w) 4-0
9. 14.10 Fala Świekatowo Fala Świekatowo (d) 2-1
10. 21.10 GLKS Osielsko GLKS Osielsko (w) 2-0
11. 29.10 Gryf Piaseczno Gryf Piaseczno (d) 7-0
12. 05.11 Krajna Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno Krajeńskie (d) 4-0
13. 11.11 Tucholanka Tuchola Tucholanka Tuchola (w) 7-0
14. 17.03 GLKS Dobrcz GLKS Dobrcz (w) 2-0
15. 31.03 Victoria Koronowo Victoria Koronowo (w) 3-1
16. 15.04 Dąb Potulice Dąb Potulice (w) 2-1
17. 21.04 Rawys Raciąż Rawys Raciąż (d) 0-0
18. 28.04 Kamionka Kamień Krajeński Kamionka Kamień Krajeński (w) 1-0
19. 05.05 Tartak Wudzyn Tartak Wudzyn (d) 4-0
20. 12.05 Fala Świekatowo Fala Świekatowo (w) 1-1
21. 15.05 Victoria Niemcz Victoria Niemcz (d) 3-0
22. 19.05 GLKS Osielsko GLKS Osielsko (d) 2-0
23. 02.06 Krajna Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno Krajeńskie (w) 4-0
24. 09.06 Tucholanka Tuchola Tucholanka Tuchola (d) 1-1

2018/2019 (klasa okręgowa) 26 meczów (bilans: 22-1-3) / bramki: 71-18

# Data Przeciwnik
25. 11.08 Promień Kowalewo Pomorskie Promień Kowalewo Pomorskie (w) 1-0
26. 18.08 Naprzód Jabłonowo Pomorskie Naprzód Jabłonowo Pomorskie (w) 5-0
27. 25.08 Sokół Radomin Sokół Radomin (w) 2-1
28. 02.09 Gryf Sicienko Gryf Sicienko (d) 1-0
29. 08.09 Sportis Łochowo Sportis Łochowo (w) 3-0
30. 16.09 Flisak Złotoria Flisak Złotoria (d) 2-0
31. 23.09 Unia Wąbrzeźno Unia Wąbrzeźno (d) 5-1
32. 30.09 Pomorzanin Serock Pomorzanin Serock (d) 2-1
33. 07.10 Mustang Ostaszewo Mustang Ostaszewo (w) 3-4
34. 14.10 Victoria Lisewo Victoria Lisewo (d) 4-1
35. 28.10 Radzynianka Radzyń Chełmiński Radzynianka Radzyń Chełmiński (d) 3-1
36. 03.11 Start Pruszcz Start Pruszcz (w) 1-2
37. 14.11 Cyklon Kończewice Cyklon Kończewice (w) 2-0
38. 17.11 Grom Więcbork Grom Więcbork (w) 1-0
39. 16.03 Promień Kowalewo Pomorskie Promień Kowalewo Pomorskie (d) 6-0
40. 24.03 Naprzód Jabłonowo Pomorskie Naprzód Jabłonowo Pomorskie (d) 2-1
41. 30.03 Sokół Radomin Sokół Radomin (d) 4-1
42. 13.04 Sportis Łochowo Sportis Łochowo (d) 0-0
43. 20.04 Flisak Złotoria Flisak Złotoria (w) 3-0
44. 27.04 Unia Wąbrzeźno Unia Wąbrzeźno (w) 7-0
45. 04.05 Pomorzanin Serock Pomorzanin Serock (w) 0-3
46. 11.05 Mustang Ostaszewo Mustang Ostaszewo (d) 4-1
47. 18.05 Victoria Lisewo Victoria Lisewo (w) 5-0
48. 25.05 Cyklon Kończewice Cyklon Kończewice (d) 2-1
49. 01.06 Radzynianka Radzyń Chełmiński Radzynianka Radzyń Chełmiński (w) 2-0
50. 08.06 Start Pruszcz Start Pruszcz (d) 1-0